New article

W gorzowskim szpitalu po raz kolejny zorganizowana zostanie Biała Sobota, w której uczestniczyć będzie również Ośrodek Adopcyjny w Gorzowie Wlkp. 

Z tej okazji wszyscy chętni będą mogli wykonać bezpłatne badania laboratoryjne, cytologiczne i laryngologiczne w kierunku wykrywania nowotworów głowy i szyi. Dodatkowo będzie można zrobić badanie krwi, moczu oraz skorzystać z konsultacji ginekologicznej.

Ale to nie koniec. Podczas białej soboty zorganizowana zostanie także nauka pierwszej pomocy. Na chętnych będą też czekać specjaliści, którzy podpowiedzą jak ustrzec się chorób nowotworowych, zmierzą ciśnienie krwi i obliczą BMI.

Szpital planuje przebadać 100 osób:- obowiązują wcześniejsze zapisy, których można dokonać pod numerem: 95 733 12 20. Szczegóły możecie znaleźć także na Facebookowym profilu Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie.

Biała Sobota już 21 kwietnia w godzinach 9.00 do 13.00 w placówce przy Dekerta. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych, takich jak np. animacje,malowanie buziek, kolorowanki i zabawa piaskiem kinetycznym.